Новини

26 квітня 2024 року для учнів 1-11-их класів пройшли години спілкування, приурочені 38 річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.

26 квітня 2024 року відзначаються 38-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також шанують ліквідаторів наслідків аварії.

25 квітня 2024 року учні 3-В класу (класовод Осауленко І.В.) на уроці "Я пізнаю світ" вивчали будову скелету людини та виготовили його моделі.

24 квітня 2024 року Романенко Яна Віталіївна, вчитель української мови та літератури, в ролі експерта взяла участь у сертифікації вчителів української мови та літератури 2024 року на етапі "Вивчення практичного досвіду".

25 квітня 2024 року у закладі відбувся День цивільного захисту. В ході якого Таміла Варга та Богдан Нечитайло, інспектори Богодухівського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області, провели з працівниками закладу навчання з мінної та пожежної безпеки.
По завершенні було проведено тренування з пожежегасіння.

25 квітня 2024 року учні 2-В класу (класовод Ткаченко В.В.) відвідали Арт-простір "Кольори життя", у якому відбувся майстер-клас "Великодня писанка".

24 квітня 2024 року для учнів 3-В класу (класовод Осауленко І.В.) на базі Help Point пройшла година спілкування, приурочена річниці трагедії на ЧАЕС.

У закладі в межах вивчення предмету "Захист України" тривають навчально-польові збори для учнів 11-их класів (вчителі Золотуха Л.І., Точка П.Г.).

19 квітня 2024 року учні 1-А класу (класовод Зань Н.М.) відвідали Арт-простір "Кольори життя", у якому відбувся майстер-клас із розпису великодніх яєць.

Протягом квітня 2024 року учні ліцею активно долучалися до Всеукраїнської акції "За чисте довкілля".
Діти впорядковували території, прибирали сміття, висаджували квіти та обробляли дерева і кущі.

Працівники, учні та відвідувачі ВАЛКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ постійно долучаються до збору посилок для наших захисників. Адже всі прекрасно розуміють, потреби є постійно.
З цією метою, за ініціативи Губської Н.В., вчителя трудового навчання ліцею, був створений куточок волонтерста на вході до ліцею з 6 коробочок: для смаколиків; для ліків; для шкарпеток; для кришечок; для грошей; для вологих серветок.
Дякуємо всім небайдужим, хто постійно поповнює ці коробки. А ми оперативно перенаправляємо допомогу валківчанам, які боронять нашу державу.

17 квітня 2024 року учні 2-А класу (класовод Пономаренко Л.О.) відвідали ХАБ "Розвиток", у якому для дітей пройшов виховний захід на тему: "Планета Земля - наш спільний дім".

Протягом квітня учні Гонтів'ярської філії долучились до наймасштабнішого прибирання країни, провівши ряд заходів з упорядкування території навчального закладу, поліпшення його благоустрою та озеленення.
В цей період для учнів 1- 9 класів філії проведено години спілкування «Ми - за чисте довкілля», «Чисте довкілля – наш скарб».
Учні початкової школи взяли участь у виставці малюнків «Я нашу Землю збережу», а учні 5-9 класів
долучилися до фоточеленджу «Чисте довкілля – справа кожного».
Дякуємо кожному, хто в такий не простий для країни час залишається на своєму місці та намагається всіляко покращити благоустрій та чистоту навколишнього середовища, незважаючи на військову агресію російської федерації проти України.

15 квітня 2024 року на базі СпівДії Діти (Юнісеф) було проведено відкрите заняття з пожежної безпеки для учнів 4-А класу (класовод Литвиненко С.П.).
Працівники ДСНС нагадали дітям перші дії при виникненні пожежі або задимлення в приміщенні.
Також діти навчилися користуватися порошковим і вуглекислотним вогнегасником.

13 квітня 2024 року представники Краснокутського молодіжного центру "КутОк" для учнів 7-их класів провели гру про здорове харчування від Євгена Клопотенка у межах проєкту "Граїмо" від ГО "Культ Фуд".

12 квітня 2024 року для учнів 7-их класів пройшли уроки фізичної культури на свіжому повітрі (Вчитель Детюк В.П.).

12 квітня 2024 року збірна команда 9-х класів провела товариську зустріч з волейболу з вихованцями спортивної школи "Спорт для всіх". По закінченню гри, всі учасники залишилися задоволені, з гарним настроєм та позитивними емоціями.

11 квітня 2024 року команда 4-В класу (класний керівник Ващенко В.І.) взяли участь
у турнірі «Всеукраїнської шкільної ліги QUIZ Діти», що проходив у Краснокутській громаді Богодухівського району.
Гра Quiz від Країни Мрій - це захоплюючий інтелектуальний виклик, який допомагає розширити свої знання. Постійні ведучі з «Ліги Сміху» – Володимир Черняк та Артем Мартиросян зробили гру веселою, захопливою та незабутньою!
Завдяки цікавій та інтерактивній командній грі всі учасники отримали яскраві та позитивні емоції!

11 квітня 2024 року у закладі відбулися батьківські збори майбутніх першокласників.